Microsoft Authenticator

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,1 MB
  • Sürüm 6.2.2.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Microsoft Corporation
Microsoft Authenticator, mobil cihazınızda bulunan sosyal medyalarınıza iki aşamalı koruma sistemi ile giriş yapmanızı sağlar.

Microsoft Authenticator, Android  cihazınızda bulunan sosyal medyalarınıza ya da e-postanıza güvenli ve hızlı bir şekilde giriş yapmanız amacıyla tasarlanmıştır. Dünyanın en büyük şirketi olarak herkes tarafından tanınan Microsoft şirketinin bir ürünü olarak karşımıza çıkan Microsoft Authenticator mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınıza giriş yaparken tek bir sefer kullanabileceğiniz kodlar yerine özel bildirimleri değerlendirin. Uygulamamız sadece Microsoft tarafından geliştirilen uygulamalara giriş yapmak amacıyla değilde, tüm sosyal medyalarınız için tasarlanmıştır. İki şamalı giriş yapılan sistemlere sahip tüm sosyal medyalarınıza Microsoft Authenticator mobil uygulaması üzerinden giriş yapın. 

Uygulamanıza Microsoft tarafından geliştirilen bir uygulamanın dışında farklı bir uygulama girişi yapmak isterseniz QR kodu sisteminden faydalanmanız gerekir. Microsoft Authenticator çoklu oturum açma özelliğini desteklediğinden, kimliğinizi bir kez kanıtladıktan sonra cihazınızdaki diğer Microsoft uygulamalarında oturum açmanız gerekmez. Uygulamanın içeriklerinden sizde ücretsiz olarak faydalanarak daha hızlı ve verimli bir cep telefonu elde edebilirsiniz.

 

Microsoft Authenticator indir